Інформація про нас

Інтернет-магазин тканинної друкованої продукції!

Компанія «Мон Джетта» - була створена як підприємство з широкими можливостями друку і пошиття різних тканинних виробів. Потенціали виробництва успішно застосовуються для рекламного ринку модельного, спортивної та спеціального одягу, інтер’єр них і екстер'єрних конструкцій, сувенірної продукції.

На сьогоднішній день наша виробнича база в своєму розпорядженні найсучасніше цифровим обладнанням для випуску різноманітної продукції, а саме: прапорів, банерів, рекламних і торгових наметів, флагштоків різних модифікацій і т.п.

Одне з основних переваг ПП «Мон Джетта» серед інших фірм, які виробляють продукції прапора, - це комплексний підхід: наше підприємство надає своїм Клієнтам можливість придбати всю необхідну продукцію в одному місці, в необмеженій кількості і в стислі терміни. Прапори, флагштоки, знамена, тканинні банера, рекламні стійки, огорожі, об'ємні тканинні конструкції, а також всі необхідні аксесуари до них, - все це Клієнти можуть замовити у нас одночасно. Для виконання всіх цих завдань ПП «МонДжетта» має власне виробництво і висококваліфікований персонал.

Для зручності покупців наша компанія відкрила інтернет-магазин прапорів «Знаменосец», де можна придбати широкий асортимент продукції прапора з державною, національною і корпоративною символікою. Це прапори, банера плакати на тканини, а також аксесуари для їх кріплення. Бандани, шарфи і інші елементи ексклюзивного одягу так само є в продажу нашого магазину.

Тепер зробити замовлення на нашу продукцію можна 24 години на добу! Замовляючи товари у нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте тільки якісну продукцію і в зазначені терміни. Крім того ми доставимо Ваше замовлення в будь-яку точку України!

Спасибі, що Ви вибрали наш інтернет-магазин тканинної друкованої продукції!