Бандани з камуфляжній забарвленням використовуються на полюванні, рибалці, при приведенні воєнізованих ігор, або бойових дій.

Довідка:

Камуфляж це плямиста маскувальна забарвлення, що застосовується для зменшення помітності людей, озброєнь, техніки, споруд за рахунок розбивання силуету вироби або предмета на окремі візуальні елементи. Всі принципові схеми армійських камуфляжних малюнків розроблялися під конкретну місцевість, на якій знаходяться військовослужбовці, з урахуванням нормативних вимог, що пред'являються до маскування на відкритій місцевості. За основу береться людський зір в світлий час доби, що є точкою відліку при складанні колірної насиченості малюнка, його геометричної побудови, контрастності між межують фрагментами. Всі збройні сили світу рано чи пізно прийшли до використання камуфляжних малюнків для виготовлення військового екіпірування, щоб уберегти особовий склад при веденні бойових дій.

Технологічні особливості вироби:

Бандана виготовляється методом цифрового сублімаційного друку, обробка краю - мікрооверлок.

Рекомендовані тканини для бандан:

Тонкий атлас - 100% поліефір щільністю 100-130г / кв.м., Атласну переплетення, яскраво виражений блиск з лицьового боку і матова поверхня з обороту. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби приблизно на 15%. Дуже ефективно використовувати тонкий атлас для яскравих подарункових елементів одягу.

Шифон - 100% поліефір щільністю 50-60г / кв.м., Тканина має матовий поверхню. Якість передачі кольору прекрасне. При односторонній сублімації зображення переходить на тильну сторону вироби на 90%, при цьому продукція виходить як з двосторонньої дзеркальної печаткою. Дуже ефективно використовувати шифон для камуфльованих, неотражающих світло виробів.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Бандана камуфляж (від-24)


Доступні опції

Цена: 254грн.


Теги: бандана камуфляжная, платок камуфляжный, косынка камуфляжная, бандана камуфляжна, хустина камуфляжна, косинка камуфляжна, камуфляж