Технологічні особливості вироби:

Бандана виготовляється методом цифрового сублімаційного друку, обробка краю - мікрооверлок.

Рекомендовані тканини для бандан:

Тонкий атлас - 100% поліефір щільністю 100-130г / кв.м., Атласну переплетення, яскраво виражений блиск з лицьового боку і матова поверхня з обороту. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби приблизно на 15%. Дуже ефективно використовувати тонкий атлас для яскравих подарункових елементів одягу.

Шифон - 100% поліефір щільністю 50-60г / кв.м., Тканина має матовий поверхню. Якість передачі кольору прекрасне. При односторонній сублімації зображення переходить на тильну сторону вироби на 90%, при цьому продукція виходить як з двосторонньої дзеркальної печаткою. Дуже ефективно використовувати шифон для камуфльованих, невідображаючих світло виробів.

Довідка:

Євромайдан - масова багатомісячна акція протесту в центрі Києва, що почалася 21 листопада 2013 року у відповідь на припинення урядом Януковича і Азарова підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом і мала масову підтримку населення в інших містах України.

Назва «Євромайдан» ці події отримали в соціальних мережах та ЗМІ за аналогією з подіями 2004 р. Після зміни влади на Україні вони стали офіційно іменуватися «Революцією гідності».

Під час подій на Майдані «Революції гідності» таких бандан були сотні.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Бандана самооборони Майдану. Варіант-02


Доступні опції

Цена: 224грн.


Теги: Бандана косынка платок Самообороны Майдана, Бандана косынка платок самооборона Майдана, Бандана хустка косинка Самооборони Майдану, Бандана хустка косинка самооборона Майдану