Технологічні особливості виробу:

Банер виготовляється методом цифрового друку сублімації. Яскравість фарб і якість друку чудово і незмінно з часом. В якості кріплень, як правило, використовуються встановлені по периметру люверси, можливе виготовлення зверху і знизу кишень під монтажні трубки, або просто край тканини підвертається по всім сторонам вироби.

Рекомендовані тканини для банерів:

Штучний шовк – 100% поліефір щільністю 65-70 г/кв. м. Використовується при виробництві багатотиражних виробів, банерів, перетяжок, транспарантів. Якість друку чудова. При односторонній сублімаційного друку зображення переходить на зворотну сторону виробу на 90%, при цьому продукція виходить як з двостороннім дзеркальної печаткою.

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г/кв. м., володіє відмінною матовою поверхнею з двох сторін. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімаційного друку зображення переходить на зворотну сторону виробу приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати габардин для виробів використовуються всередині приміщень на стіні . При цьому виріб виглядає чудово, можливо фотографування і навіть використання його у вигляді фотофона.

Щільний атлас - 100% поліефір щільністю 150-165г/кв. м., атласне переплетення, яскраво виражений блиск з лицьового боку і матова поверхня з обороту. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімаційного друку зображення переходить на зворотну сторону виробу приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати щільний атлас для яскравих банерів. Виріб чудово виглядає, так як лицьова сторона є глянсовою. Єдиний недолік цього матеріалу-це ефект зайчика (відображення світла від спалаху фотоапарата) при фотозйомці.

Історична довідка:

Фідель Алехандро Кастро (ісп. Fidel Alejandro Castro Ruz); рід.13 серпня 1926; Біран, провінція Орьенте, Куба) – кубинський революціонер, державний, політичний і партійний діяч, який був Головою Ради міністрів і Головою Державної ради Куби (президентом) в 1959 – 2008 і 1976 - 2008 роках. Він також був Першим секретарем ЦК правлячої Комуністичної партії Куби в 1961 - 2011 роках. Під його керівництвом Куба була перетворена в однопартійна соціалістична держава, промисловість і приватна власність націоналізовані, проведені масштабні реформи в рамках всього суспільства. На міжнародному рівні він був Генеральним секретарем Руху неприєднання в 1979-1983 і 2006-2009 роках.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Банер, плакат «Фідель Кастро». Варіант-01


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Фидель Алехандро Кастро, Фідель Алехандро Кастро, Fidel Alejandro Castro Ruz