Про наявність товару

На сьогоднішній день наша виробнича база в своєму розпорядженні має найсучасніше цифровим обладнанням для випуску різноманітної друкованої тканинної продукції. Одне з основних наших переваг це гнучкість, швидкість і якість виробництва. Технологічний процес від макета до готового виробу мінімізований і відточений до дрібниць. Висококваліфікований персонал інтернет-магазину дозволяє нам швидко реагувати на всі побажання клієнта. За Вашим запитом ми можемо вносити зміни в макети виробів, це і додавання необхідних написів, зміна розмірів, розмальовок та форм готової продукції. Ми можемо запускати в роботу Ваші макети. Можлива установка інших видів кріплень, використання іншої тканини тощо!

Час виготовлення товару не великий, як правило, це займає два робочих дня з моменту узгодження з замовником техзавдання і оплати продукції. Так як наші вироби в основному ексклюзивні, у нас немає необхідності створювати склад готової продукції. В наявності є лише невеликий асортимент стандартних виробів.

Зробити замовлення на нашу продукцію можна 24 години на добу! Замовляючи товари у нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте тільки якісну продукцію і в зазначені терміни.

Спасибі, що Ви вибрали наш інтернет-магазин тканинної друкованої продукції!