Прапори

Уточнити пошук

Порівняти товари (0)


Прапор - полотнище правильної геометричної форми, як правило, прямокутної з співвідношенням сторін 2/3 або іншим, що має будь-яку спеціальну забарвлення.

Прапори бувають різними

Наприклад, державні (прапори країн і народів світу, різних міжнародних організацій, армій, штатів, островів, міст), корпоративні (прапори державних і комерційних компаній), спортивні (прапори спортивних товариств, організацій, клубів), етнічні (прапори національних меншин), прапори партійних організацій, історичні (прапори Київської Русі, козацькі, ОУН (Організація українських націоналістів), УПА (Українська повстанська армія)), аматорські (прапори піратські, туристичні, байкерські, рибалок і мисливців), ветеранські (прапори ВДВ (повітряно-десантних військ), ВПС (військово-повітряних сил), ВМФ (військово-морського флоту), МП (морської піхоти), спецназу, розвідки, різних збройних конфліктів), прапори сексуальних меншин і т.ін.

Виготовлення прапорів

Це одне з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і постачання замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів з сублімаційним друком ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економічна тканина, її щільність становить 60-70г/кв.м. На штучний шовк наноситься друк високої якості, при односторонній сублімації на зворотньому боці прапора буде дзеркальне відображення з насиченістю кольорів до 90%. Тканина штучний шовк рекомендована для використання для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультипрапор) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінним перенесенням кольорів. Насиченість кольору на зворотньому боці при односторонній сублімації до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній, це допустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Прапори бувають як для зовнішнього використання, так і для внутрішніх приміщень, відповідно до цього застосовується та чи інша тканина, підбирається відповідна фурнітура.

Основні види кріплення прапорів

При оформленні замовлення пропонуємо зразу ж визначитися з кріпленнями прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший вид кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштоку.

Купити прапори в нашій компанії просто!

Купити прапори в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах України. Можливо купити прапори в режимі онлайн, для чого потрібно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дні, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-яку точку України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Оптове замовлення прапорів можливо зробити у нашому офісі!

Прапори

Показано 1 по 21 з 9115 (Всього сторінок 435)