Опис виробу:

Прапорець цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрової сублімації.

Стандартний розмір прапорця 120х240мм. Використовувана тканина на основі поліестеру - штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. В цьому випадку при односторонньому друці насиченість кольору з вивороту 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням (зворотна сторона - дзеркальне відображення лицьової). У комплекті з прапорцем йде пластикова трубочка.

При необхідності можна виготовити прапорці з іншої тканини, наприклад щільного атласу або габардину, як з одностороннім, так і з двостороннім сублімації печаткою. Укомплектувати прапорці пластиковими або металевими настільними підставками. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з печаткою і пошиттям тканини!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапорець ОУН, ОУНР, УПА, Бандеівський. Варіант-01


Доступні опції

Цена: 360грн.


Теги: Флажок ОУН, флажок ОУНР, флажок УПА, флажок Бандеровский, флажки ОУН, флажки ОУНР, флажки УПА, флажки Бандеровский, прапорець ОУН, прапорець ОУНР, прапорець УПА, прапорець Бандерівський, прапорці ОУН, прапорці ОУНР, прапорці УПА, прапорці Бандерівський