Опис виробу:

Прапорець цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрової сублімації.

Стандартний розмір прапорця 120х240мм. Використовувана тканина на основі поліестеру - штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. В цьому випадку при односторонньому друці насиченість кольору з вивороту 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням (зворотна сторона - дзеркальне відображення лицьової). У комплекті з прапорцем йде пластикова трубочка.

При необхідності можна виготовити прапорці з іншої тканини, наприклад щільного атласу або габардину, як з одностороннім, так і з двостороннім сублімації печаткою. Укомплектувати прапорці пластиковими або металевими настільними підставками. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з печаткою і пошиттям тканини!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапорець "КИЇВСЬКА ХУНТА". Варіант-01


Доступні опції

Цена: 360грн.


Теги: ОУН, ОУНР, УПА, Бандеровский, Бандерівський, КИЇВСЬКА ХУНТА, КИЕВСКАЯ ХУНТА, флажок, флажки, прапорець, прапорці