Настільні прапорці з логотипом

Порівняти товари (0)


Настільні прапорці з логотипом - це іміджева продукція. Вони виконують функції сувенірів, служать прикрасою приймалень і кабінетів, підкреслюють високий статут компанії або керівника. Прапорець також є рекламним носієм. Часто такі прапорці на пластикових трубочках дарують учасникам конференцій, відвідувачам виставок, презентацій, на промо-акціях і інших масових заходах. Прапорці з логотипом - це ефективне рекламне засіб. Вони використовуються для підвищення впізнаваності бренду, збільшення лояльності до нього.

Виготовлення настільних прапорців з логотипом - одне з важливих напрямків діяльності нашої компанії. Ми виготовимо партію виробів в повній відповідності з усіма побажаннями покупця. Ми працюємо оперативно, необхідну кількість виробів співробітники компанії виготовлять за 1-2 робочих дні.

Прапорці настільні з логотипом: основні види

Такі сувеніри є частиною корпоративної культури. На прапорцях друкують логотипи, слогани, контактну інформацію. Макет зображення розробляється для кожної компанії в індивідуальному порядку. Ми використовуємо готовий макет замовника або надамо допомогу в його створенні.

У нашій компанії при виробництві настільних прапорців використовується метод цифрової сублімації. Сучасна технологія служить гарантії насиченості кольорів зображення, його стійкості до дії вологи і сонячних променів.

Види друку:

• одностороння (зображення наноситься тільки на одну сторону вироби, насиченість кольору з вивороту залежить від виду тканини).

• двостороння (зображення наноситься на обидві сторони прапорця, насиченість кольору на лицьовій і виворітного частини виробу однакова).

Ми пропонуємо стандартні прапорці розміром 120х240 мм зі штучного шовку. Кожен виріб комплектується пластиковою трубочкою. При односторонньому друці на штучному шовку на виворітного стороні видно дзеркальне відображення логотипу або слогана (насиченість кольору з вивороту до 90%). За бажанням покупця ми виготовимо прапорці з інших тканин (наприклад, з габардину, щільного атласу, креп-кашібо) з одно- або двостороннім друком.

Прапорці на підставці з логотипом символізують респектабельність організації, підкреслюють її успішність і престижність. Це важливий елемент для формування іміджу, збільшення впізнаваності бренду, підвищення лояльності до нього. Невеликими прапорцями з різною корпоративною символікою прикрашають столи керівників і рядових офісних співробітників, зону ресепшн. Їх широко використовують у великих готелях, візових центрах, спортивних клубах та інших організаціях. В автосалонах і торгових центрах такі вироби використовують, як для прикраси приміщень, так і в якості рекламного сувеніру для клієнтів.

Як замовити прапорці на стіл з логотипом

Зв'яжіться з нашим менеджером для отримання докладної консультації та узгодження всіх питань. Наші контактні телефони та графік роботи вказані на сайті. Після узгодження технічного завдання на виготовлення прапорців з логотипом, ми розрахуємо точну вартість замовлення. У нашому каталозі також представлені металеві та пластикові підставки для прапорців. На виконання замовлення потрібно 1-2 робочих дня. Доставку ми здійснюємо тільки після отримання оплати в повному обсязі. Ми відправляємо замовлення в будь-яку точку України кур'єрською службою «Нова пошта». У Києві можливий самовивіз готової продукції з нашого офісу. В цьому випадку необхідно заздалегідь домовитися про візит в наш офіс з менеджером компанії.

Звертайтеся до нас, ми оперативно виготовимо якісні прапорці з логотипом і відправимо їх покупцеві.

Настільні прапорці з логотипом

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)