Опис виробу:

Прапорець цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрової сублімації.

Стандартний розмір прапорця 120х240мм. Використовувана тканина на основі поліестеру - штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. В цьому випадку при односторонньому друці насиченість кольору з вивороту 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням (зворотна сторона - дзеркальне відображення лицьової). У комплекті з прапорцем йде пластикова трубочка.

При необхідності можна виготовити прапорці з іншої тканини, наприклад щільного атласу або габардину, як з одностороннім, так і з двостороннім сублімації печаткою. Укомплектувати прапорці пластиковими або металевими настільними підставками. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапорці Махно в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові та інших містах України можна замовити прапорці в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з печаткою і пошиттям тканини!

Довідка:

Батько Махно (Нестор Іванович Махно, рус. Нестор Иванович Махно) – політичний та військовий діяч, анархіст і тактик ведення партизанської війни, командувач Революційної повстанської армії України, керівник селянського повстанського руху 1918 – 1921 років.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапорець Махно


Доступні опції

Цена: 360грн.


Теги: Флажок Батьки Махно, флажок Батьки Махна, прапорець Батьки Махно, прапорець Батьки Махна