Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. або прапорна сітка (мультіпропор) щільністю 115-135г / кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультіпрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітрові навантаження, перепад температур, опади) або при великих розмірах виробу.

Стандартно друк на тканині виконуеться з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь прибвлизно на 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці, зображення проходить на зворотну сторону приблизно на 30%, і зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній. Однак це допустимо, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,6 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший кріплення вироба до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

Батальйон «Кривбас» (40-й БТрО; повна назва: 40-й батальйон територіальної оборони Дніпропетровської області «Кривбас» Збройних сил України) - збройне формування, створене на території і з жителів Дніпропетровської області та офіційно підпорядковане Міністерству оборони України. Командир батальйону - полковник Олександр Мотря.

Завдання:

Відповідно до закону «Про оборону України» головними завданнями батальйону «Кривбас», який підпорядковується Міністерству оборони України, є:

- Захист державного суверенітету і незалежності держави;

- Збереження безпеки та правопорядку;

- Забезпечення умов для оперативного розгортання військ в разі потреби;

- Забезпечення діяльності органів державного управління в регіонах;

- Охорона стратегічно важливих об'єктів і комунікацій;

- Боротьба з диверсійними та іншими незаконно створеними збройними формуваннями;

- Допомога в охороні державного кордону.

Створення:

Батальйон 40, як звуть підрозділ в Кривому Розі, почав формуватися в червня 2014 року за сприяння міської влади Кривого Рогу. По завершенню формування батальйону, міський голова Юрій Вілкул отримав від 40-го БТрО грамоту «за сумлінне служіння Батьківщині, активну громадянську позицію, розвиток і підтримку Збройних Сил України»

Переформування:

У листопаді 40-й БТрО був переформатований в 40 окремий мотопіхотний батальйон 17 танкової бригади. Комбат - колишній командир Окремого навчального загону спеціальної підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України, Кіровоградська область, підполковник Віктор Почерняєв.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор 40 БТрО (батальйон територіальної оборони) «Кривбас» ЗСУ. Варіант-1


Доступні опції

Цена: 242грн.


Теги: 40 БТрО, Кривбас, ЗСУ, Кривбасс, ВСУ, 40 батальон территориальной обороны, 40 батальйон територіальної оборони, АТО