Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Можлива установка на прапори морських або спеціальних кріплень за бажанням замовника.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапор Грузинського національного легіону (Грузинський легіон) ЗСУ в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівно та інших містах України можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

Грузинський національний легіон (рос. грузинский национальный легион) - військовий підрозділ, що був заснований 2014 року грузинськими добровольцями, і брав участь у україно-російській війні на боці України. Від 24 лютого 2016 року - у складі ЗСУ, легіон інтегрувався у 25 батальйон «Київська Русь» 54 ОМБр (3-я рота). В історії України це перший випадок, коли до складу Збройних сил офіційно прийняті іноземці.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор «Грузинський національний легіон». Варіант-01


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг Грузинский национальный легион ВСУ, флаг Грузинского национального легиона ВСУ, флаг Грузинский легион ВСУ, флаг Грузинского легиона ВСУ, прапор Грузинський національний легіон ЗСУ, прапор Грузинського національного легіону ЗСУ, прапор Грузинський легіон ЗСУ, прапор Грузинського легіону ЗСУ