Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

1039 ЗРП (окремий зенітний ракетний полк, в/ч А1964) - військове з'єднання зенітних ракетних військ Сухопутних військ, входить до складу оперативного командування «Схід» СВ ЗСУ.

Місце дислокації - СМТ. Гвардійське (Новомосковський район України).

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор 1039 ЗРП (окремий зенітний ракетний полк) ЗСУ


Доступні опції

Цена: 242грн.


Теги: Флаг 1039 ЗРП ВСУ, флаг 1039 отдельного зенитного ракетного полка ВСУ, флаг 1039 отдельный зенитный ракетный полк ВСУ, прапор 1039 ЗРП ЗСУ, прапор 1039 окремого зенітного ракетного полку ЗСУ, прапор 1039 окремий зенітний ракетний полк ЗСУ