Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

Сто двадцять восьмий окрема гвардійська гірсько-піхотна Туркестансько-Закарпатська двічі Червонопрапорна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України - з'єднання механізованих військ України організаційно підпорядковано 13-му армійському корпусу; штаб бригади розташований в місті Мукачево, а підрозділи дислокуються на території Закарпатської області.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор 1 ГПР (гірсько-піхотна рота) 15 ОГПБ 128 ОГПБр, ЗСУ


Доступні опції

Цена: 242грн.


Теги: Флаг 1 ГПР 15 ОГПБ 128 ОГПБр ВСУ, флаг 1 горно-пехотная рота 15 ОГПБ 128 ОГПБр ВСУ, флаг 1 горно-пехотной роты 15 ОГПБ 128 ОГПБр ВСУ, прапор 1 ГПР 15 ОГПБ 128 ОГПБр ЗСУ, прапор 1 гірсько-піхотна рота 15 ОГПБ 128 ОГПБр ЗСУ, прапор 1 гірсько-піхотної роти 15 ОГПБ 128 ОГПБр ЗСУ