Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Можлива установка на прапори морських або спеціальних кріплень за бажанням замовника.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапор Батальйон міліції «Шторм», БПСМОП «Шторм» ГУ МВС (батальйон патрульної служби міліції особливого призначення) можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівно та інших населених пунктах України можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

Батальйон міліції «Шторм», БПСМОП «Шторм» ГУ МВС (батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, рус. батальон патрульной службы милиции особого назначения) – добровольчій батальйон , створений в квітні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Одеській області України.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор БПСМОП «Шторм» ГУ МВС. Варіант-01


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг Батальона милиции Шторм ГУ МВД, флаг БПСМОН Шторм ГУ МВД, флаг батальона патрульной службы милиции особого назначения Шторм ГУ МВД, прапор Батальйону міліції Шторм ГУ МВС, прапор БПСМОП Шторм ГУ МВС, прапор батальйону патрульної служби міліції особливого призначення Шторм ГУ МВС