Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Можлива установка на прапори морських або спеціальних кріплень за бажанням замовника.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапор 23 ОБрОГП НГУ (23 окрема бригада охорони громадського порядку НГУ) «Хортиця» Національної гвардії України в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівно та інших населених пунктах України можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

23 ОБрОГП НГУ (23 окрема бригада охорони громадського порядку НГУ, рус. 23 отдельная бригада охраны общественного порядка НГУ) «Хортиця» Національної гвардії України - підрозділ у складі Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Частини бригади дислокуються в містах Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ та Енергодар, Україна.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор 23 ОБрОГП (окрема бригада охорони громадського порядку) НГУ. Варіант-04


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг 23 ОБрООП НГУ, флаг 23 отдельная бригада охраны общественного порядка НГУ, флаг 23 отдельной бригады охраны общественного порядка НГУ, прапор 23 ОБрОГП НГУ, прапор 23 окрема бригада охорони громадського порядку НГУ, прапор 23 окремої бригади охорони громадського порядку НГУ