Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Можлива установка на прапори морських або спеціальних кріплень за бажанням замовника.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапор 1 ПО ОВДО НГУ (1 полк охорони особливо важливих державних об'єктів НГУ) у Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівно та інших населених пунктах України можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

1 ПО ОВДО НГУ (1 полк охорони особливо важливих державних об'єктів НГУ, рос. 1 полк охраны особо важных государственных объектов НГУ) – підрозділ Національної гвардії України, що підпорядкований безпосередньо Головному управлінню. 1 ПО ОВДО НГУ дислокується у місті Дніпро, виконує охорону та оборону ПМЗ, ДМЗ, а також охороняє 206 завод.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор 1 ПО ОВДО НГУ (полк охорони особливо важливих державних об'єктів НГУ). Варіант-01


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг 1 ПО ОВГО НГУ, флаг 1 полк охраны особо важных государственных объектов НГУ, флаг 1 полка охраны особо важных государственных объектов НГУ, прапор 1 ПО ОВДО НГУ, прапор 1 полк охорони особливо важливих державних об'єктів НГУ, прапор 1 полку охорони особливо важливих державних об'єктів НГУ