Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,5 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Опис прапора:

Реконструкція з збереженої фотографії одного з варіантів прапора «махновських» загонів. У загонах Батьки Махно в різні періоди бойових дій були різні прапори, загальним для більшості з них була наявність черепа.

Найчастіші гасла на чорних махновських прапорах:

- «З пригнобленими проти гнобителів завжди!»;

- «Хай живе селянська революцiя!»;

- «Свобода або Смерть!»;

- «Земля селянам, фабрики робітникам!»;

- «Ми влада не встановлюємо, нехай народ її встановить!»;

- «Голодна Українська Трудова АРМІЯ» (червоний прапор з білим написом);

- «Анархія, вперед!»;

- «Смерть ґвалтівникам трудящих!».

Історична довідка:

Революційна повстанська армія України (РПАУ) - збройні повстанські формування під час Громадянської війни, які діяли на південному сході України з 21 липня 1918 по 28 серпня 1921 року під гаслами анархізму.

РПАУ зустрічається в документах і джерелах під такими назвами, як Повстанська армія України, Українська повстанська армія, армія імені батька Махна, повстанський рух під керівництвом Махно або досить часто просто «махновці» в джерелах більш пізньої радянської епохи.

Центром повстанського руху махновців стало село Гуляйполе Катеринославської губернії, звідки родом був сам Нестор Махно. Район операцій загонів Махна простягався від Дністра до західних кордонів Області Війська Донського.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор Батька Махна, махновців. Варіант-01


Доступні опції

Цена: 339грн.


Теги: Флаг Махновцев, флаг Махновский, флаг Батьки Махно, прапор Батька Махна, прапор Махновців, прапор Махновський