Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Історична довідка:

Чорна гвардія - збройні загони анархістів часів Громадянської війни. Формувалися в 1917 - 1918 роках. Загони Чорної гвардії формувалися в різних частинах країни. Так, наприклад, загони чорногвардійців діяли вже в 1917 році на Україні (зокрема Нестор Махно сформував полк Чорної гвардії в Гуляйполе), а в Москві в квітні 1918 року було вже 50 загонів Чорної гвардії, які формувалися з 5 березня Московською федерацією анархістських груп ( МФАГ).

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор Батька Махна «Чорна гвардія». Варіант-01


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг Черная гвардия, флаг Свобода или смерть, флаг Махновцев, флаг Махновский, флаг Батьки Махно, флаг Батька Махна, прапор Чорна гвардія, прапор Свобода або смерть, прапор махновців, прапор Махновський, прапор Батьки Махно, прапор Батька Махна