Увага, ВАЖЛИВО!!!

Пропонований предмет з комуністичної або націонал-соціалістичної (нацистської) символікою не призначений для пропаганди ідей комуністичного або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму і різних форм його прояву. Прапор призначений для використання: в експозиціях музеїв, тематичних виставках, під час викладу або реконструкції (зокрема історичної) історичних подій, в приватних колекціях, як об'єктів антикварної торгівлі. Відповідно до Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", заборона виготовлення символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму не поширюється на випадки виготовлення такої символіки для подальшого використання з метою, зазначеною в статті 4, Частини 2 і 3, Пунктів 3, 9, 10, 11.

У випадки використання прапора не за призначенням, відповідальність за порушення Закону несе покупець!!!

Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Можлива установка на прапори морських або спеціальних кріплень за бажанням замовника.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапор в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівно та інших містах України можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини

Довідка:

День Перемоги - свято перемоги Радянської армії і радянського народу над нацистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор «С Днем ПОБЕДЫ!», 9 ТРАВНЯ. Варіант-02


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг Победа, Знамя Победы, флаг День ПОБЕДЫ, флаг С Днем ПОБЕДЫ, флаг 9 МАЯ, флаг ВОВ, прапор Перемога, прапор Прапор, прапор Перемоги, прапор День ПЕРЕМОГИ, прапор С Днем ПЕРЕМОГИ, прапор 9 ТРАВНЯ, прапор ВВВ