Прапори ветеранів ВДВ

Порівняти товари (0)


Прапор ВДВ. Варіант-01
Прапор ВДВ. Варіант-02
Прапор ВДВ. Варіант-03
Прапор ВДВ. Варіант-04

В цьому розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори ветеранів ВДВ (ПДВ, повітряно-десантні війська) різних часів та варіантів.

Виготовлення прапорів ВДВ для ветеранів повітряно-десантних військ

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів прапори для ветеранів ВДВ. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів ВДВ для ветеранів повітряно-десантних військ методикою сублімаційного друку ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів и для ветеранів ВДВ, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г/кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135 г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапор ВДВ для ветеранів повітряно-десантних військ в нашій компанії дуже просто!

Купити прапори для ветеранів ВДВ в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

ПДВ (повітряно-десантні війська, рус. ВДВ, воздушно-десантные войска) - самостійний рід військ збройних сил швидкого реагування. ВДВ призначені для охоплення противника з повітря і виконання завдань в його тилу по порушенню управління військами, захоплення і знищення наземних елементів високоточної зброї, зриву висування і розгортання резервів, порушення роботи тилу і комунікацій, а також з прикриття (оборони) окремих напрямків, районів, відкритих флангів, блокування та знищення висаджених повітряних десантів, що прорвалися угруповань противника і виконання інших завдань.

Оптове замовлення прапорів для ветеранів ВДВ Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори ветеранів ВДВ

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)