Прапори ветеранів Другої світової війни

Порівняти товари (0)


В цьому розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори для ветеранів ДСВ (Друга світова війна) різних часів та варіантів.

Виготовлення прапорів для ветеранів Другої світової війни

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів прапори для ветеранів Другої світової війни. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів для ветеранів Другої світової війни методикою сублімаційного друку ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів и для ветеранів Другої світової війни, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г/кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135 г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапор для ветеранів Другої світової війни в нашій компанії дуже просто!

Купити прапори для ветеранів Другої світової війни в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

Друга світова війна (1 вересня 1939 року - 2 вересня 1945 року) - війна двох світових військово-політичних коаліцій, що стала найбільшим збройним конфліктом в історії людства.

Бойові дії велися на території Європи, Азії та Африки і в водах всіх океанів. Це єдиний конфлікт, в якому було застосовано ядерну зброю.

ВВВ (Велика Вітчизняна війна, рус. Великая Отечественная война) - термін, використовувався в радянській історіографії для виділення 1941-1945 років в рамках Другої світової війни.

Оптове замовлення прапорів для ветеранів Другої світової війни Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори ветеранів Другої світової війни

Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)