Прапори ветеранів ВПС

Порівняти товари (0)


Прапор ВПС України

В цьому розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори для ветеранів ВПС (військово-повітряні сили) різних часів та варіантів.

Виготовлення прапорів ВПС для ветеранів військово-повітряних сил

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів прапори для ветеранів ВПС. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів ВПС для ветеранів військово-повітряних сил методикою сублімаційного друку ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів и для ветеранів ВПС, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г/кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135 г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапор ВПС для ветеранів військово-повітряних сил в нашій компанії дуже просто!

Купити прапори для ветеранів ВПС в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори для ветеранів військово-повітряних сил в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

ВПС (військово-повітряні сили) - вид збройних сил держави.

У функції ВПС входить боротьба з противником, що знаходяться в космосі, повітряному просторі, на землі, на поверхні моря і під водою. Також ВПС займається транспортуванням десанту, доставкою майна, озброєння та військової техніки, повітряної розвідкою, розвідкою погоди за допомогою літальних апаратів різного класу.

Оптове замовлення прапорів для ветеранів ВПС Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори ветеранів ВПС

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)