Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. або прапорна сітка (мультіпропор) щільністю 115-135г / кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультіпрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітрові навантаження, перепад температур, опади) або при великих розмірах виробу.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці, зображення проходить на зворотну сторону приблизно на 30%, і зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній. Однак це допустимо, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,6 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший кріплення вироба до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Історична довідка:

В рамках проекту «Міжнародний прапор планети Земля» графічний дизайнер зі Швеції Оскар Пернефельдт запропонував свою модель прапора нашої планети - символу, який буде представляти людство під час міжпланетних подорожей в космосі. Немає сумніву, що в майбутньому уряди різних країн об'єднаються з метою освоєння інших планет, пише американське видання The Verge. З цієї причини в мережі з'явився проект «Міжнародний прапор планети Земля», в рамках якого графічний дизайнер зі Швеції Оскар Пернефельдт показав, яким може бути прапор майбутніх підкорювачів космосу.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор планети Земля. Проект-02


Доступні опції

Цена: 242грн.


Теги: Земля, Земли, планета, планеты, планеты Земля, землян, планети, планети Земля, Землі