Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. або прапорна сітка (мультіпропор) щільністю 115-135г / кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультіпрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітрові навантаження, перепад температур, опади) або при великих розмірах виробу.

Стандартно друк на тканині виконуеться з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь прибвлизно на 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці, зображення проходить на зворотну сторону приблизно на 30%, і зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній. Однак це допустимо, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,6 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший кріплення вироба до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Опис прапора:

Офіційний прапор Морської охорони Державної прикордонної служби України (укр. Державна прикордонна служба України) являє собою прямокутне полотнище зеленого кольору із співвідношенням сторін 2: 3. У центрі полотнища розміщено прямий білий хрест, який має з трьох сторін зелений і білий обідки, а з боку крижів - зелений. Ширина кожного обідка становить 1/8 ширини висоти полотнища, а разом з обідками - 1/5 висоти полотнища. У крижів полотнища - Державний Прапор України. Обидві сторони полотнища ідентичні.

Прапор піднімається на кораблях, встановлюється, на будівлях і спорудах Морської охорони Державної прикордонної служби України, використовується на офіційних церемоніях і заходах.

Історична довідка:

Прапор офіційно був затверджений 20 червня 2006 Указом Президента України (№551 / 2006 "Про символіку, яка використовується у Збройних Силах України").

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор Морської охорони Державної прикордонної служби України


Доступні опції

Цена: 242грн.


Теги: Морской охраны Государственной пограничной службы, Морская охрана, Государственная пограничная служба Украины, МО ГПС Украины, МО, ГПС, ПС, Державна прикордонна служба України, прикордонна служба, прикордонної служби