Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. або прапорна сітка (мультіпропор) щільністю 115-135г / кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультіпрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітрові навантаження, перепад температур, опади) або при великих розмірах виробу.

Стандартно друк на тканині виконуеться з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь прибвлизно на 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці, зображення проходить на зворотну сторону приблизно на 30%, і зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній. Однак це допустимо, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,6 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший кріплення вироба до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Опис прапора:

Офіційний Військово-морський прапор Збройних сил України являє собою прямокутне полотнище білого кольору із співвідношенням сторін 2: 3. У центрі полотнища розміщений прямий хрест синього кольору, а у верхньому лівому кутку полотнища (крижі) - Державний Прапор України. З трьох сторін (окрім крижа) хрест має синю окантовку, розміщену на відстані 1/4 ширини сторін хреста. Ширина сторін хреста становить 1/15 від довжини полотнища, а ширина окантовки - 1/4 ширини сторін хреста. Обидві сторони полотнища прапора дзеркально ідентичні.

Прапор встановлюється, на будівлях і спорудах Військово-морських частин Збройних сил України, використовується на офіційних церемоніях і т.п.

Довідка:

Прапор допоміжного корабля ВМС України затверджено 7 квітня 1997 року.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор допоміжного корабля ВМС України


Доступні опції

Цена: 242грн.


Теги: ВМС Украины, ВМС України, ВМФ, Военно-морской, Военно морской, Військово-морський, Військово морський, Флаг поисково-спасательного корабля ВМС Украины, Прапор пошуково-рятівного корабля ВМС України