Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,5 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

Сили спеціальних операцій (ССО) - окремий вид сил збройних сил України. До складу ССО входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій. Комплектуються ССО спеціально навченими фахівцями володіють спеціальними навичками в сфері розвідки, прямих акцій і військової підтримки для виконання складних, небезпечних, іноді політично чутливих операцій.

Девізом Сил спеціальних операцій ЗСУ пропонується вибрати бойове гасло Святослава Хороброго - «Іду на Ви»

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор ССО (сили спеціальних операцій) України. Варіант-03


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг ССО, флаг силы специальных операций, Прапор ССО, прапор сили спеціальних операцій