Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. або прапорна сітка (мультіпропор) щільністю 115-135г / кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультіпрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітрові навантаження, перепад температур, опади) або при великих розмірах виробу.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці, зображення проходить на зворотну сторону приблизно на 30%, і зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній. Однак це допустимо, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,6 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший кріплення вироба до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Історична довідка:

Суддя або почесний гість гонки вшановує переможця сигналом чорно-білого картатого прапора. Клітка зверху біля древка традиційно чорна. Іноді картатий прапор передається переможцю, і він проїжджає з прапором коло пошани. У деяких серіях практикується передавати гонщику картатий прапор з написаною на ньому датою і місцем гонки - цей прапор вивішується над штаб-квартирою команди як трофей.

Картатий прапор показується також в кінці практики або кваліфікації. В цьому випадку гонщики зобов'язані заїхати в бокси - якщо пілот перетинає стартову риску під картатим прапором вдруге, він автоматично дискваліфікується. Коло, розпочатий до відмашки і закінчився вже під картатим прапором, зараховується.

Походження картатого прапора достовірно невідомо. Швидше за все, прапор зробили двоколірним американці, влаштовували автогонки на іподромах - в клубах пилу такий прапор більш помітний, ніж одноколірний (існують і інші теорії). Перша збережена фотографія картатого прапора - гонка кубка Вандербільта в Лонг-Айленді, Нью-Йорк, що датується між 1904 і 1908 роками, проте, швидше за все, такий прапор використовувався і раніше.

Картатий прапор відомий навіть людям, які не знайомі з автогонками. У масовій культурі він також асоціюється з закінченням чогось, навіть не пов'язаного з гонками. Наприклад, програма інсталяції в самому кінці може вивести зображення картатого прапора.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор клітчастий «ФІНІШ»


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: флаг Клетчатый, флаг Финиш, флаг Финишный, прапор Клітчастий, прапор Фініш, прапор Фінішний