Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г / кв.м. або прапорна сітка (мультіпропор) щільністю 115-135г / кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультіпрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітрові навантаження, перепад температур, опади) або при великих розмірах виробу.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90% і виріб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці, зображення проходить на зворотну сторону приблизно на 30%, і зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку, прапор виходить односторонній. Однак це допустимо, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде в 1,6 рази дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший кріплення вироба до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Опис прапора:

Офіційний прапор Білоцерківського району Київської області України - являє собою прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 2: 3, що складається з трьох однакових по ширині горизонтальних смуг. Верхня - синя, середня - малинова, нижня - жовта. У синьої частини біля древка - жовтий цибулю з трьома стрілами (елемент герба Білій Церкві) і колос у вигляді рогу достатку, який символізує високі врожаї зернових культур.

Прапор Білоцерківського району Київської області України є символом, який відображає історію і традиції району. Разом з гербом становить офіційну символіку органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Історична довідка:

Прапор затверджений рішенням сесії районної Ради від 26 серпня 1999 року.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор Білоцерківського району Київської області України


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Белоцерковский район, Білоцерківський район, Белоцерковского района, Білоцерківського району