Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Історична довідка:

Батьком-засновником ВДВ (Повітряно-десантних військ) називають В.Ф.Маргелова.

Василь Пилипович Маргелов (роки життя: 27 грудень 1908 - 4 березня 1990) - радянський воєначальник, командувач Повітряно-десантними військами в 1954 - 1959 гг. і 1961 - 1979 рр. роках, Герой Радянського Союзу (1944), лауреат Державної премії СРСР (1975).

Внесок Маргелова в формування Повітряно-десантних військ в їх нинішньому вигляді знайшов відображення в жартівливій розшифровці абревіатури ВДВ - «Війська дяді Васі»

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор "Войска дяди Васи" (ВДВ). Варіант-01


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Войска дяди Васи, В.Ф. Маргелов, Маргелов, ВДВ, Воздушно-десантных войск, Воздушно-десантные войска, Высокомобильные десантные войска, десантные войска, Високомобільні десантні війська, десантні війська