Увага, ВАЖЛИВО!!!

Пропонований предмет з комуністичної або націонал-соціалістичної (нацистської) символікою не призначений для пропаганди ідей комуністичного або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму і різних форм його прояву. Прапор призначений для використання: в експозиціях музеїв, тематичних виставках, під час викладу або реконструкції (зокрема історичної) історичних подій, в приватних колекціях, як об'єктів антикварної торгівлі. Відповідно до Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", заборона виготовлення символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму не поширюється на випадки виготовлення такої символіки для подальшого використання з метою, зазначеною в статті 4, Частини 2 і 3, Пунктів 3, 9, 10, 11.

У випадки використання прапора не за призначенням, відповідальність за порушення Закону несе покупець!!!

Опис виробу:

Прапор цільнодрукований, виготовлений за технологією цифрового сублімаційного друку.

Тканина на основі поліестеру: штучний шовк щільністю 65-70г/кв.м. або прапорна сітка (мультипрапор) щільністю 115-135г/кв.м.

Штучний шовк використовується для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм. Прапорну сітку (мультипрапор) використовують у разі жорстких умов експлуатації прапора (великі вітряні навантаження, перепад температур, опади) або для виробів великих розмірів.

Стандартно друк на тканині виконується з одного боку. У разі друку прапора на штучному шовку зображення проходить наскрізь приблизно на 90%, і вироб виходить практично з двостороннім зображенням. При друку на прапорній сітці зображення проходить на зворотній бік приблизно на 30%, зі зворотнього боку ми отримуємо не таку виразну картинку, фарби втрачають яскравість, і прапор виходить односторонній. Проте це дозволяється, за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на 100% двосторонній, ціна такого виробу буде дорожче. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотньому боці прапора буде дзеркальним.

Варто відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Серед різних варіантів можна вибрати кишеню під древко - це найпростіший спосіб кріплення виробу до древка або на вудку. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Можлива установка на прапори морських або спеціальних кріплень за бажанням замовника.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Купити прапор ЧЗПО (Червонопрапорний Західний прикордонний округ) «Колишніх прикордонників не буває!» у Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівно та інших містах України можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на усі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

День прикордонника СРСР (рус. День пограничника СССР) - професійне свято особового складу прикордонних військ КДБ СРСР, відзначається щорічно 28 травня. Ця традиція і до цього дня підтримується в колишніх країнах СРСР.

ЧЗПО (Червонопрапорний Західний прикордонний округ, рус. Краснознаменный Западный пограничный округ) - військово-прикордонний округ прикордонних військ КДБ СРСР.

Можливі будь-які зміни в макетах, телефонуйте, пишіть, не соромтеся!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Прапор «Колишніх прикордонників не буває!» ЧЗПО. Варіант-03


Доступні опції

Цена: 274грн.


Теги: Флаг ПС СССР, флаг Бывших пограничников не бывает, флаг пограничников СССР, флаг пограничных войск СССР, флаг КЗПО СССР, флаг Краснознаменный Западный пограничный округ СССР, флаг Краснознаменного Западного пограничного округа, прапор ПС СРСР, прапор Колишніх прикордонників не буває, прапор прикордонників СРСР, прапор прикордонних військ СРСР, прапор ЧЗПО СРСР, прапор Червонопрапорний Західний прикордонний округ СРСР, прапор Червонопрапорного Західного прикордонного округу