Прапори силових структур України

Уточнити пошук

Порівняти товари (0)


В даному розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори силових структур України різних часів і варіантів.

До прапорів силових структур України належать:

Прапори Збройних сил України (ЗСУ):

 • Сухопутні війська (СВ) України;
 • Повітряні сили (ПС) України;
 • Військово-морські сили (ВМС) України;
 • Десантно-штурмові війська (ДШВ) України;
 • Сили спеціальних операцій (ССО);
 • підрозділи допоміжного характеру.

Прапори Міністерства внутрішніх справ (МВС) України:

Національна поліція України;

 • Державна прикордонна служба України (ДПСУ);
 • Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України;
 • Державна міграційна служба України;
 • Національна гвардія України.

Прапори Служби безпеки України (СБУ).

Прапори АТО (Антитерористична операція) і ООС (Операція об'єднаних сил):

 • добровольчі підрозділи України;
 • волонтерські організації.

Виготовлення прапорів силових структур України.

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів силових структур України. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів України з сублімаційним друком ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

 • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г / кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
 • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135г / кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне кріплення.

Купити прапор силових структур України в нашій компанії просто!

Купити прапори силових структур України в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або поміняти дизайн виробу!

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Оптове замовлення прапорів силових структур України Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори силових структур України

Показано 1 по 21 з 2195 (Всього сторінок 105)