Прапори ДШВ ВСУ

Порівняти товари (0)


В цьому розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори ДШВ (Десантно-штурмові війська) України різних часів і варіантів.

Виготовлення прапорів Десантно-штурмових військ України

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів ДШВ ЗСУ. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів ДШВ України з сублімаційним друком ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г/кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135 г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапор ДЩВ України в нашій компанії дуже просто!

Купити прапори ДШВ ЗСУ в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

ДШВ ЗСУ (Десантно-штурмові війська Збройних сил України, рус. Десантно-штурмовые войска Вооруженных сил Украины) - це окремий рід військ у складі ЗСУ, який призначені для дій в тилу противника, ведення антитерористичних, спеціальних і миротворчих операцій, а також для виконання завдань, які не можуть бути виконані іншими силами і засобами.

Трохи історії:

З грудня 1992 по 2 серпня 2012 рр. - АеМВ (Аеромобільні війська) Сухопутних військ Збройних сил України;

С2 вересня 2012 по 21 листопада 2017 рр. – ВДВ ЗСУ (Високомобільні десантні війська Збройних сил України);

З 21 листопада 2017 року – ДШВ ВСУ (Десантно-штурмові війська Збройних сил України.

Оптове замовлення прапорів ДШВ України Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори ДШВ ВСУ

Показано 1 по 21 з 321 (Всього сторінок 16)