Прапори спеціальних військ ЗСУ

Порівняти товари (0)


В цьому розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори спеціальних військ ЗСУ різних часів та варіантів.

Виготовлення прапорів спеціальних військ ЗСУ

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів спеціальних військ ЗСУ. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів спеціальних військ ЗСУ методикою сублімаційного друку ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г/кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135 г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапори спеціальних військ ЗСУ в нашій компанії дуже просто!

Купити прапори спеціальних військ ЗСУ в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

Спеціальні війська ЗСУ (рус. специальные войска ВСУ) виконують вузькоспеціалізовані функції для забезпечення бойової діяльності військ України. Спеціальні війська мають у себе на озброєнні спеціальну бойову та іншу техніку для вирішення конкретних локальних задач.

До складу спеціальних військ ЗСУ входять:

  • інженерні війська України;
  • війська РХБЗ (радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту України;
  • війська зв'язку України;
  • війська РЕБ (радіоелектронної боротьби) України;
  • війська метрологічного забезпечення.

Оптове замовлення прапорів спеціальних військ ЗСУ Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори спеціальних військ ЗСУ

Показано 1 по 21 з 151 (Всього сторінок 8)