Прапори ВТрО (війська територіальної оборони) України

Уточнити пошук

Порівняти товари (0)


В цьому розділі інтернет-магазину зібрані прапори ВТрО (війська територіальної оборони) України.

Виготовлення прапорів ВТрО (війська територіальної оборони) України:

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений повний асортимент прапорів ВТрО (війська територіальної оборони) України. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів ВТрО (війська територіальної оборони) України методикою сублімаційного друку ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів ВТрО (війська територіальної оборони) України, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г/кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135 г/кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапори ВТрО (війська територіальної оборони) України в нашій компанії дуже просто!

Купити прапори ВТрО (війська територіальної оборони) України в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах прапори ВТрО (війська територіальної оборони) України можливо купити в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

ВТрО (війська територіальної оборони, рос. войска территориальной обороны) - резервний компонент ЗСУ, призначений для територіальної оборони України. Війська територіальної оборони України підпорядковується командуванню територіальної оборони.

Оптове замовлення прапорів ВТрО (війська територіальної оборони) України Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори ВТрО (війська територіальної оборони) України

Показано 1 по 21 з 211 (Всього сторінок 11)