Прапори АТО та ООС

Порівняти товари (0)


Прапор BLACKWATER-UKRAINE
Прапор «Love Ukraine»

В цьому розділі інтернет-магазину зібрані офіційні і неофіційні прапори АТО (Антитерористична операція) та ООС (Операція Об'єднаних сил) різних часів і варіантів.

До прапорів АТО (Антитерористична операція) та ООС (Операція Об'єднаних сил) відносяться:

  • прапори добровольчих підрозділів України;
  • прапори волонтерських організацій;
  • спеціальні прапор АТО та ООС.

Виготовлення прапорів АТО (Антитерористична операція) та ООС (Операція Об'єднаних сил).

Друк і пошиття прапорів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів АТО та ООС. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів АТО та ООС з сублімаційним друком ми використовуємо такі види тканин:

Вибір тканини для прапорів, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу:

  • штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г / кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135г / кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне морське кріплення.

Купити прапор АТО (Антитерористична операція) та ООС (Операція Об'єднаних сил) в нашій компанії просто!

Купити прапори АТО (Антитерористична операція) та ООС (Операція Об'єднаних сил) в Києві можливо в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо купити прапори в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаження нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-який населений пункт України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. При необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Довідка:

АТО (Антитерористична операція, рус. Антитеррористическая операция), збройний конфлікт на сході України.

Бойові дії проходять на території Донецької та Луганської областей України з квітня 2014 року. На початку вересня 2014 року було укладено угоду про перемир'я, після чого інтенсивність бойових дій знизилася, проте на окремих напрямках зіткнення і обстріли тривають. З 30 квітня 2018 року операцію АТО була переформована в ООС.

ООС (Операція Об'єднаних сил, рус. Операция Объединенных сил) - комплекс військових і спеціальних організаційно-правових заходів українських силових структур, спрямований на протидію діяльності незаконних російських і проросійських збройних формувань у війні на сході України.

Проведення ООС передбачається виконанням Закону України «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях».

Оптове замовлення прапорів АТО (Антитерористична операція) та ООС (Операція Об'єднаних сил) Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори АТО та ООС

Показано 1 по 21 з 130 (Всього сторінок 7)