Прапори України

Уточнити пошук

Порівняти товари (0)


Прапор UKRAINE
Прапор «Team Ukraine»
Прапор «UKRAINIAN PRESS»
Прапор «За Україну»

Прапори України - офіційні державні символи країни, вони є важливим атрибутом оформлення офіційних, спортивних, святкових заходів, а також використовуються для проведення переговорів, виставок, презентацій, конференцій і т.д.

Прапори України бувають різними

Це прапори центральних органів виконавчої влади України, ЗСУ (Збройні сили України), МВС (Міністерство внутрішніх справ), ВМС (Військово-Морські Сили), ПС (Повітряні сили), ВПС (Військово-повітряні сили), СБУ (Служба безпеки України), ДСНС України (Державна служба України з надзвичайних ситуацій). Прапори областей, районів, міст, СМТ (селище міського типу), сіл, ОТГ (об'єднана територіальна громада) і сільських Рад України. Спортивних, громадських, і політичних організацій України. Інститутів, коледжів, шкіл, і т.п.

Виготовлення прапорів України

Це один з основних напрямків діяльності нашої компанії. У нас у продажу представлений найбільший асортимент прапорів України. Також ми виготовляємо вироби з внесеними в макети змінами або за індивідуальними ескізами замовника. Гарантуємо високу якість продукції, оперативне виготовлення і доставку замовлень будь-якого обсягу та складності.

Для виготовлення прапорів України з сублімаційним друком ми використовуємо такі види тканин:

  • Вибір тканини для прапорів, перш за все, залежить від умов експлуатації, розмірів і способу використання виробу: штучний шовк, поліестер - найбільш економна тканина, її щільність становить 60-70 г / кв.м. На штучний шовк ми наносимо друк високої якості, при односторонній сублімації на тильному боці прапора буде дзеркальне зображення з насиченістю кольору до 90%. Тканину штучний шовк рекомендується використовувати для легких невеликих прапорів з розмірами до 1000х1500мм і м'яких умов експлуатації.
  • прапорна сітка (мультифлаг) - тканина на основі поліестеру щільністю 115-135г / кв.м. Друковані зображення на прапорній сітці відрізняються відмінною передачею кольору. Насиченість кольору з вивороту при односторонньому друці до 30%, відповідно зі зворотного боку ми отримуємо більш тьмяну картинку. Прапор виходить односторонній, це припустимо, тому що за такою технологією виробляються практично всі вуличні прапори. Якщо ви хочете отримати прапор на прапорній сітці 100% двосторонній, ціна такого виробу буде вищою. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним.

Основні види кріплення прапорів:

При оформленні замовлення необхідно відразу ж визначитися з кріпленням прапора. Між різних варіантів можна обрати кишеню під древко - це найпростіше кріплення виробу до древка або вудки. Люверси або карабіни встановлюються в разі кріплення прапора до флагштока. Для прапорів на кораблях використовують спеціальне кріплення.

Замовити прапор України в нашій компанії просто!

Купити прапори України в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». Купити прапори України в Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Рівному та інших населених пунктах можливо в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину в робочий час за телефоном, вказаним в контактах.

Термін виготовлення замовлення становить 1-2 робочих дня, в залежності від завантаженості  нашого виробництва. Крім того, ми організовуємо доставку в будь-яку точку України кур'єрською службою «Нова пошта». Також для наших клієнтів передбачений самовивіз з офісу компанії.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. За необхідності ми можемо внести зміни в макет прапора, додати будь-який напис або змінити дизайн виробу!

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Оптове замовлення прапорів України Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори України

Показано 1 по 21 з 3377 (Всього сторінок 161)