Опис виробу:

Гірлянда з прапорців, виготовлених методом цифрової сублімації. Яскравість фарб і якість друку чудові та незмінні. Стандартний розмір прапорців в гірлянді 140х240мм - це п'ять штук на погонний метр виробу. Для кріплення прапорців використовується капронова тасьма.

Рекомендовані тканини для прапорців:

Штучний шовк - 100% поліефір щільністю 65-70г/кв.м. Використовується при виробництві багатотиражних виробів. Якість друку відмінна. При односторонній сублімації насиченість кольору з вивороту до 90%. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапорця буде дзеркальним.

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г/кв.м., Має відмінну матову поверхню з обох сторін. Якість передачі кольору чудова. При односторонній сублімації насиченість кольору з вивороту до 10%. Дуже ефективно застосовувати габардин для виробів, які використовуються всередині приміщень.

Купити гірлянду з прапорців "Happy Birthday" в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». У Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові та інших містах України можливо купити гірлянди з прапорців в режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

Довідка:

Happy Birthday! - укр. З Днем народження!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Гірлянда Happy Birthday. Варіант-02


Доступні опції

Цена: 1389грн.


Теги: Гирлянда Happy Birthday, гирлянда С Днем рождения, Гірлянда Happy Birthday, гірлянда З Днем народження