Опис виробу:

Гірлянда з різнокольорових прапорців виготовляється за допомогою різання і пошиття готової різнобарвної тканини. Як кріплення використовується капронова тасьма. Стандартний розмір прапорців в гірлянді 180х250мм, це п'ять штук на погонний метр виробу. Колірна гамма прапорців може бути різна, на вибір замовника. Стандартні кольори тканини для прапорців - білий, червоний, синій, блакитний, фіолетовий, зелений, оранжевий, жовтий, чорний.

Рекомендовані тканини для прапорців:

Штучний шовк - 100% поліефір щільністю 65-70г/кв.м. Використовується при виробництві багатотиражних виробів. Прапорці виходять дуже легкими і майорять при найменшому вітрі.

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г/кв.м., Має відмінну матову поверхню з обох сторін.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера! Він відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Гірлянда з кольорових прапорців (трикутних)


Доступні опції

Цена: 504грн.


Теги: Гирлянда из цветных флажков, Гирлянды из флажков, уличная гирлянда, флажная лента, флажки на канате, флажки-гирлянды, Гірлянда з кольорових прапорців, Гірлянди з прапорців, вулична гірлянда, стрічка з прапорців, прапорці на канаті, прапорці-гірлянди