Опис виробу:

Гірлянда з прапорців, виготовлених методом цифрової сублімації. Яскравість фарб і якість друку чудові та незмінні. Стандартний розмір прапорців в гірлянді 180х250мм - це п'ять штук на погонний метр виробу. Для кріплення прапорців використовується капронова тасьма.

Рекомендовані тканини для прапорців:

Штучний шовк - 100% поліефір щільністю 65-70г/кв.м. Використовується при виробництві багатотиражних виробів. Якість друку відмінна. При односторонній сублімації насиченість кольору з вивороту до 90%. До того ж потрібно враховувати той факт, що зображення на зворотному боці прапорця буде дзеркальним.

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г/кв.м., Має відмінну матову поверхню з обох сторін. Якість передачі кольору чудова. При односторонній сублімації насиченість кольору з вивороту до 10%. Дуже ефективно застосовувати габардин для виробів, які використовуються всередині приміщень.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера! Він відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з друком і пошиттям тканини!

Довідка:

День святого Валентина, Валентинів день, або День всіх закоханих (рус. День святого Валентина, Валентинов день, или День всех влюблённых) - свято, що відзначається 14 лютого у багатьох країнах світу. Свято названо по імені одного з двох ранньохристиянських мучеників з ім'ям Валентин.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Гірлянда до Дня святого Валентина. Варіант-01


Доступні опції

Цена: 1389грн.


Теги: Гирлянда ко Дню святого Валентина, Гирлянда День святого Валентина, валентинка, гірлянда до Дня святого Валентина, Гірлянда День святого Валентина, валентинка