Настінні вуличні однорожковий кронштейни для прапорів - це спеціальні пристосування для спрощеного кріплення одного прапора на стіну будівлі.

У звичайному житті ми часто бачимо такі конструкції на своїх вулицях, але помічаємо їх тільки у великі свята, коли в ці кріплення встановлюються прапори. Кріплення під прапори є не тільки у державних будівель, чимало будівель, що належать великим комерційним організаціям, обладнані подібними пристроями.

Вуличні кронштейни для прапорів, виготовляються з металу, захищеного спеціальними порошковим покриттям від впливу корозії. Кріплення до стіни будівлі здійснюється за допомогою анкерних болтів. Якщо кронштейн якісний і встановлений правильно, конструкція буде надійно стояти довгі роки, незважаючи на те, на будь-які погодні умови.

У нашій компанії Ви завжди можете замовити настінні вуличні кронштейни для прапорів найвищої якості, під установку різного кількості прапорів.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Настінний вуличний однорожковий кронштейн для прапорів

  • Артикул: DTO001
  • Наявність: В наявності

Цена: 196грн.


Теги: Однорожковый кронштейн для флагов, кронштейн для флагов, крепление флага, кронштейн для прапорів, кріплення прапора