Опис товару:

Флагшток мобільний «Крапля» виготовляється з високоякісної алюмінієвої труби діаметром 22мм, розбирається на два елементи, максимальний його фрагмент 2000мм.

Крім того, флагшток «Крапля» може бути додатково оснащений забивним штирем, металевої підставкою, або хрестовиною з набором обважнювачів.

Прапори «Крапля» рекомендується використовувати як прапори для виїзних заходів, різних рекламних акцій, спортивних змагань, урочистостей, фестивалів, виставок і тп.

Переваги та особливості мобільних флагштоків типу «Крапля»:

- конструкція флагштока має малу вагу, при цьому має достатню міцність;

- виріб може бути встановлений в місцях, де неможлива установка стаціонарних флагштоків;

- флагшток може бути використовуватися в різних умовах. Установка його може здійснюватися як на грунтових, так і на твердих поверхнях. При необхідності можливе використання обважнювачів;

- складання конструкції не займає більше трьох хвилин;

- доступна ціна.

Купити флагшток «Крапля» можна в Києві у нас в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». Мобільні флагштоки в Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України можна купити режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого фахівця, який відповість на всі Ваші питання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Флагшток «Крапля» - 3000х700мм

Цена: 1100грн.


Теги: Флагшток Капля, флагшток Капля, флагшток Крапля, флагшток Крапля