Опис товару:

Основа для флагштока типу «Штир забивний» - пристосування для швидкої установки прапора-віндера в ґрунт (трав'яний газон, пісок, сніг і т.п.).

Основа для флагштока "Штир забивний» виготовляється з металевого стержня (арматури). Таке кріплення забивається в ґрунт, потім на нього встановлюється флагшток з прапором.

Зверніть увагу на схему, як правильно забивати штир! Важливо встановити кріплення в вертикальному положенні, завдаючи удари тільки по основі виробу, щоб не пошкодити.

Купити основу для флагштока «Штир забивний» в Києві можна в магазині прапорів «ЗНАМЕНОСЕЦ». Основу для флагштока типу «Штир забивний» в Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Рівному та інших містах України можна купити режимі онлайн, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині «ЗНАМЕНОСЕЦ» або за допомогою прямого дзвінка менеджеру магазину за телефоном, вказаним в контактах.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого фахівця, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити вірний вибір.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Основа для флагштока «Штир забивний»

Цена: 216грн.


Теги: Забивной штырь для флагштока, забивний штир для флагштока