Технологічні особливості виробу:

Тканинна перетяжка, розтяжка, транспарант виготовляється методом цифрового сублімаційного друку. Яскравість фарб і якість друку чудова і незмінна з часом. Як кріплення, як правило, використовуються встановлені по периметру люверси, можливе виготовлення зверху і знизу кишень під монтажні трубки або просто край тканини підгортається по всім сторонам виробу.

Рекомендовані тканини для перетяжок:

Прапорна сітка або мультіпрапор - 100% поліефір щільністю 115-135г / кв.м. Тканина підвищеної міцності, спеціально розроблена для жорстких кліматичних умов. Якість передачі кольору прекрасна. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону виробу на 20%, продукція виходить з одностороннім друком. Дуже ефективно використовувати мультіпрапор для вуличних виробів - перетяжки, розтяжки, транспаранти, банери.

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г / кв.м., Має відмінну матову поверхню з двох сторін. Якість передачі кольору чудова. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону виробу приблизно на 10%. Ефективним буде вибір габардину для застосування  усередині приміщень на стіні. При цьому виріб виглядає чудово, можливо фотографування і навіть використання його у вигляді фотофону.

Щільний атлас - 100% поліефір щільністю 150-165г / кв.м., Атласну переплетення, яскраво виражений блиск з лицьового боку і матова поверхня з обороту. Якість передачі кольору чудова. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотній бік виробу приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати щільний атлас для яскравих виробів. Виріб чудово виглядає, так як лицьова сторона є глянцевою. Єдиний недолік цього матеріалу це ефект зайчика (відбиття світла від спалаху фотоапарата) при фотографуванні.

Довідка:

Вінчання - «основна частина чину церковного благословення шлюбу» в православних, а також в давньосхідних церквах, або, в більш широкому тлумаченні, «церковний обряд одруження». Назва обумовлено тим, що над головами молодят тримають вінці. Західним церковних обрядів вступу в шлюб подібна деталь не властива (з цієї причини, очевидно, не цілком коректно називати їх «вінчанням»). У слов'янських країнах використовують металеві вінці (іноді - з дорогоцінних металів), греки використовують гірлянди квітів, іноді штучних.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Перетяжка, ростяжка, транспарант «З Днем вінчання». Варіант-02


Доступні опції

Цена: 519грн.


Теги: С Днем венчания, З Днем вінчання, венчание, вінчання, свадьба, одруження, весілля, перетяжка, перетяжку, перетяжки, растяжка, растяжку, растяжки, транспарант, транспаранты, баннер, баннера, банер, банера, плакат, плакаты, купить, купити, печать, ткань, ткани