Технологічні особливості виробу:

Тканинна перетяжка, розтяжка, транспарант виготовляється методом цифрового сублімаційного друку. Яскравість фарб і якість друку чудово і незмінно згодом. Як кріплення, як правило, використовуються встановлені по периметру люверси, можливе виготовлення зверху і знизу кишень під монтажні трубки або просто край тканини підвертається по всім сторонам виробу.

Рекомендовані тканини для перетяжок:

Прапорна сітка або мультіпрапор - 100% поліефір щільністю 115-135г / кв.м. Тканина підвищеної міцності, спеціально розроблена для жорстких кліматичних умов. Якість передачі кольору прекрасне. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби на 20%, продукція виходить з одностороннім друком. Дуже ефективно використовувати мультіпрапор для вуличних виробів - перетяжки, розтяжки, транспаранти, банера.

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г / кв.м., Має відмінну матовою поверхнею з двох сторін. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати габардин для виробів використовуваних усередині приміщень на стіні. При цьому виріб виглядає чудово, можливо фотографування і навіть використання його у вигляді фотофон.

Щільний атлас - 100% поліефір щільністю 150-165г / кв.м., Атласну переплетення, яскраво виражений блиск з лицьового боку і матова поверхня з обороту. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати щільний атлас для яскравих виробів. Виріб чудово виглядає, так як лицьова сторона є глянцевою. Єдиний недолік цього матеріалу це ефект зайчика (відбиття світла від спалаху фотоапарата) при фотографуванні.

Довідка:

Весілля (рус. свадьба) - обряд, який супроводжує укладання шлюбу.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Перетяжка, ростяжка, транспарант «З Одруженням». Варіант-01


Доступні опції

Цена: 519грн.


Теги: Перетяжка, розтяжка, транспарант, разтяжка, Вітаемо з Одруженням, З Одруженням, З Днем вінчання, С Днем весілля, Поздравляем с бракосочетанием, С бракосочетанием, С Днем венчания, С Днем свадьбы