Технологічні особливості виробу:

Скатертина виготовляється методом цифрового сублімаційного друку. Яскравість фарб і якість друку чудово і незмінно згодом. При пошитті ми можемо надати виробу бажану форму, тобто зробити Вашу скатертину унікальною.

Рекомендовані тканини для скатертин:

Габардин - 100% поліефір щільністю 100-115г/кв.м., Має відмінну матовою поверхнею з двох сторін. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати габардин для ділових скатертин. Виріб виглядає чудово. Можливо фотографування скатертини і навіть використання її у вигляді фотофон.

Щільний атлас - 100% поліефір щільністю 150-165г/кв.м., Атласну переплетення, яскраво виражений блиск з лицьового боку і матова поверхня з обороту. Якість передачі кольору чудове. При односторонній сублімації зображення переходить на зворотну сторону вироби приблизно на 10%. Дуже ефективно використовувати щільний атлас для яскравих скатертин. Виріб чудово виглядає, так як лицьова сторона є глянцевою. Єдиний недолік цього матеріалу це ефект зайчика (відбиття світла від спалаху фотоапарата) при фотографуванні.

При необхідності ми можемо внести зміни в макет скатертини, додати будь-яку напис або поміняти дизайн виробу!

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з печаткою і пошиттям тканини!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Скатертина "Дизайнерська". Варіант-14


Доступні опції

Цена: 293грн.


Теги: Скатерть дизайнерская, скатертина дизайнерська