Технологічні особливості виробів:

Шатер конструктивно складається із збірно-розбірного каркаса, тентового накриття з четирехскатним дахом і трьох знімних стінок. Тканинні елементи шатра кріпляться до каркаса за допомогою спеціальних зав'язок. На каркас для торгових і рекламних наметів наноситься полімерна фарба, що робить його більш стійким до корозії. Як правило, використовується білий колір покриття. Широка палітра кольорів поліестерової тканини, що використовується для виготовлення тентів, значно скоротить Ваші витрати на друк. Всі намети комплектуються стандартним чохлом з вшитими зав'язками. Схема складання каркаса намету стандартна.

Додаткова послуга!

Для залучення уваги до Вашого намету використовуйте його брендування. Ми пропонуємо послугу нанесення повнокольорового широкоформатного зображення методом сублімації повнокольорового цифрового друку. Це послуга оплачується окремо, так як ціна залежить від розмірів і методів друку. Все це можна легко уточнити у менеджера нашого інтернет магазину.

Рекомендовані тканини для виготовлення наметів:

  • тентова тканина Оксфорд з водовідштовхувальним просоченням, 100% поліефір щільністю 160г / кв.м;
  • тентова тканина Віста з водонепроникним просоченням, 100% поліефір щільністю 220г / кв.м.

У будь-якому випадку Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого кваліфікованого менеджера, який відповість на всі Ваші запитання щодо замовлення та допоможе Вам зробити правильний вибір. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо втілити в життя практично будь-яку Вашу мрію, пов'язану з печаткою і пошиттям тканини!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Шатер (торговий, рекламний) - 3х4м


Доступні опції

Цена: 7140грн.


Теги: палатка рекламная, палатка торговая, шатер рекламный, шатер торговый, намет рекламний, намет торговий, шатер рекламний, шатер торговий