Прапори-віндери

Уточнити пошук

Порівняти товари (0)


Прапор-віндер, 700х2600мм
Прапор-віндер, 800х2600мм

Тип прапорів. Для чого та коли використовується

Віндер – вид рекламного прапора. Серед інших відрізняється своєю мобільністю. Прапор віндер легко транспортується та встановлюється. Зазвичай виготовляються корпоративні прапори з логотипом. Мобільний прапор для виставки чудово посилить рекламний ефект. Прапор спостерігається завжди в розгорнутому вигляді і добре інформує відвідувачів. Конструкція може використовуватись як в приміщенні, так і на вулиці. Флагшток віндер на вулиці встановлюють поряд зі стійками рекламного намету, на основу для флагштоку. Рекламні мобільні прапори для презентації чи спортивних змагань позначать місце проведення акції. Мобільні флагштоки зручні тим, що їх використання не потребує додаткових витрат на встановлення, що впливає на загальну вартість бюджету проведення заходу. Пропонуємо прапори з одностороннім чи двостороннім друком. Вуличні рекламні мобільні прапори прикрашають ваш мобільний майданчик, привертають увагу та посилюють ефект реклами товарів та послуг під час проведення заходу.

Переваги мобільних флагштоків

Мобільність - легко перевозити;

Зручність - легко встановлювати, монтаж займає до 3-х хвилин;

Універсальність – конструкція встановлюється на будь-яку поверхню в приміщенні чи на вулиці;

Компактність – невелика вага, складається з прапора, флагштока та основи;

Надійність – розбірний флагшток придатний до багаторазового використання;

Інформативність – прапор яскравий завдяки сублімаційному друку, а також завжди в розгорнутому вигляді;

Доступна ціна.

Купити прапор віндер (який вид обрати?)

Купити мобільний флагшток віндер в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Рівному, Харкові Ви можете через оформлення заявки в нашому інтернет-магазині. Також замовити рекламний прапор віндер Ви можете, зателефонувавши нам на контактний телефон чи залишивши заявку через онлайн-форму.

Ви можете придбати прапори, що мають різну форму: віндер Парус, Крапля, Перо, Крило, Пляжний, та з дизайном за Вашим макетом.

Ціна на повну конструкцію віндера залежить від комплектації.

Флагшток виготовлено з секцій алюмінієвої труби, що робить його довговічним. Основа для флагштока підбирається залежно від умов установки віндера (в приміщенні чи на вулиці). Для встановлення в приміщенні як основа для флагштока використовується металевий квадрат. Для встановлення вуличних віндерів на плитку, асфальт чи бетон варто обрати як основу для флагштока металеву пластину або хрестовину з обважнювачем. Для грунту, газону чи піску – основою для флагштока стає штир забивний.

Виготовлення рекламних прапорів з логотипом

Для виготовлення рекламних прапорів використовується прапорна сітка – зносостійка тканина, що завдяки своїй структурі стійка до поривів вітру.

Повнокольорове зображення наноситься шляхом сублімаційного друку, завдяки чому кольори яскраві та насичені. Такі прапори можна прати та прасувати. Якість зображення на прапорі повністю залежить від якості макету для друку. Тому перед тим, як замовити прапор-віндер, варто ознайомитись з вимогами до макетів. Якщо Ви маєте лише логотип, наш дизайнер допоможе створити повноцінний прапор.

Ми пропонуємо виготовлення віндерів різних розмірів. Висота флагштока звичайно дорівнює від 2м до 4м. Флагшток виготовляється з алюмінієвої труби. Підставка використовується зазвичай металева з порошковим фарбуванням. Полотнище прапора має вертикальну кишеню, за допомогою якої прапор одягається на флагшток. Знизу є кріплення з допомогою шнура до основи.

Виготовлення прапора займає 1-2 дні після узгодження макету.

Готову продукцію Ви можете отримати в будь-якому населеному пункті України кур’єрською службою «Нова пошта».

Оптове замовлення прапорів-віндерів Ви можете зробити в нашому офісі!

Прапори-віндери

Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)